2020-2021

Președinte: Horia-Șerban ONIȚA, delegat ASD București 

Secretar General: Oana Alexandra ȚÎNȚAR, delegat OSUT Cluj

Vicepreședinte Educațional: Ana DUPLAVA, delegat ASPS

Vicepreședinte Educațional: Tamara CIOBANU, delegat OSUBB

Vicepreședinte Educațional:  Alexandra Ana Maria ZARĂ, delegat OSUT (decembrie 2020 – aprilie 2021)  |  Mihai ANESCU, delegat LSFEE (aprilie – august 2021)

Vicepreședinte Financiar: Andreea GAVRILOIU, delegat ASLS (august 2020 – ianuarie 2021)  |  Ioan-Robert OLARIU, delegat LSFETc (interimar, ianuarie – aprilie 2021)  |  Andrei Răzvan FLORE, delegat LSFETc (aprilie – august 2021)
Vicepreședinte Tineret: Cătălin-Ionuț FILIP, delegat LSPV

Vicepreședinte Dezvoltare Organizațională: Bogdan Alexandru HOANCĂ, delegat LSFMT (interimar, septembrie – decembrie 2020)

Vicepreședinte Relații Interne: Claudiu Sorin ȚĂRAN, delegat A4 (decembrie 2020 – iunie 2021) 

Vicepreședinte Relații Internaționale: Andrei STAN, delegat AStA Cluj (august – decembrie 2020)

Vicepreședinte Relații Publice: Cornelia-Florina FECHETE, delegat OSTL

Cenzor: Irina DUMA, delegat Liga AC

Cenzor: Loredana Marina MATACHE, delegat ASCIG

2019-2020

Președinte: Petrișor-Laurențiu ȚUCĂ, delegat LSFMT

Vicepreședinte Educațional: Petru APOSTOAIA, delegat ASD București (august – decembrie 2019)

Vicepreședinte Educațional: Tamara CIOBANU, delegat OSUBB

Vicepreședinte Educațional: Ana DUPLAVA, delegat ASPS 

Vicepreședinte Tineret: Ștefan-Alexandru STANCU, delegat PRIME Iași (septembrie – decembrie 2019)

Vicepreședinte Dezvoltare Organizațională: Cristina-Mihaela GEORGESCU, delegat ASPR

Vicepreședinte Relații Internaționale: Irina DUMA, delegat OSUT Cluj

Vicepreședinte Relații Publice: Larissa-Sorana BAIAȘ, delegat LSFT (august 2019 – iunie 2020)

Vicepreședinte Proiecte: Crina-Rodica MALIARCIUC, delegat Liga AC

Vicepreședinte Financiar: Loredana Marina MATACHE, delegat ASCIG

Cenzor: Esna RESUL, delegat LSUMC

Cenzor: Alexandru-Marian CHIRU, delegat LSFEE 

2018-2019

Președinte: Petrișor-Laurențiu ȚUCĂ, delegat LSFMT

Secretar General: Andreea-Raluca VIȘINICĂ, delegat AS-SAS | Alexandra-Simona ZAMFIR, delegat SSMI

Vicepreședinte Educațional: Larissa-Sorana BAIAȘ, delegat LSFT

Vicepreședinte Educațional: Irina DUMA, delegat OSUT Cluj

Vicepreședinte Educațional: Esna RESUL, delegat LSUMC

Vicepreședinte Tineret: Lenuța-Ioana GRAD, delegat LSPV

Vicepreședinte Relații Interne: Horia MOLDOVAN, delegat OSUBB

Vicepreședinte Dezvoltare Organizațională: Vlad VĂTĂU, delegat LSFETc | Cătălina-Iulia PETRUȘ-POP, delegat ASPR

Vicepreședinte Relații Internaționale: Artur ȚVENTARNÎI, delegat OSB Timișoara

Vicepreședinte Relații Publice: Anastasia COSTE, delegat OSUT

Vicepreședinte Proiecte: Daniel-Ionuț CIOCHINĂ, delegat LSG | Marian-Valerio IANCU, delegat LSFEE | Robert HERMENEANU, delegat ASLS

Cenzor: Mihnea-George MUNTEANU, delegat Liga AC

Cenzor: Alexandru-Marian CHIRU, delegat LSFEE

2017-2018

Președinte – Marius DEACONU, delegat de AGSM

Secretar General – Larisa DUMITROAEA, delegat de LSPV

Vicepreședinte Educațional – Paul Emanuel MARC, delegat de OSUBB (august 2017 – ianuare 2018) | Izabela Raluca MUNTEANU, delegat de ASUS (începând cu ianuarie 2018)

Vicepreședinte Educațional – Horia Șerban ONIȚA, delegat de LSG (august 2017 – iulie 2018)

Vicepreședinte Educațional – Artur ȚVENTARNÎI, delegat de OSB Timișoara

Vicepreședinte Tineret – Ştefania Ancuţa GUGU, delegat de AS-SAS (aprilie 2018 – iulie 2018)

Vicepreședinte Relații Interne – Petrișor Laurențiu ȚUCĂ, delegat de LSFETc

Vicepreședinte Dezvoltare Organizațională – George Alexandru BUNESCU, delegat de OSUT

Vicepreședinte Relații Publice – Adelina Elena TÎRNOVANU, delegat de PRIME Iași

Vicepreședinte Relații Internaționale – Alexandru Iulian DREPTATE, delegat de OSUT Cluj

Vicepreședinte Proiecte – Alexandru STERN, delegat de ASPR (august – noiembrie 2017) | Cezara Georgiana MĂLĂNCUȘ, delegat de ASFI (începând cu ianuarie 2018)

Cenzor – Mihnea George MUNTEANU, delegat de Liga AC

2016-2017

Președinte – Vlad CHERECHEȘ, delegat de OSUT Timișoara

Secretar General – Diana GHERASIM, delegat de OSUBB | Amelia Elena MISTREANU, delegat de ASFI

Vicepreședinte Educațional – Bianca Alexandra CONE, delegat de AS-SAS | Alina Ionela PÎRCIU, delegat de ASPP

Vicepreședinte Educațional – Larisa DUMITROAEA, delegat de OSB Timișoara

Vicepreședinte Educațional – Marius DEACONU, delegat de AGSM

Vicepreședinte Dezvoltare Organizațională – Mădălina FLOREA, delegat de LSE

Vicepreședinte Proiecte – Mădălin PĂTRAȘCU, delegat de LSG

Vicepreședinte Relații Internaționale – Ionuț Alexandru ILOVAN, delegat OSUT Cluj

Vicepreședinte Relații Interne – Mihnea George MUNTEANU, delegat de Liga AC

Vicepreședinte Relații Publice – Ioana VASILIEV, delegat de LSFT | Loredana LUȚESCU, delegat de LSFMPT

Vicepreședinte Tineret – Robert Ionuț CHIRIȚĂ, delegat de ASLS | Miron ȚIGĂNAȘ, delegat de ASSM

Cenzor – Florin VILCEA, delegat de LSCT

2015-2016

Președinte – Vlad CHERECHEȘ, delegat de OSUT Timișoara

Secretar General – Andrei VASILE, delegat de LSUMC | Roxana Maria CEACA, delegat de Philos

Vicepreședinte Educațional – Iulia POP, delegat de ASPR

Vicepreședinte Educațional – Marius DEACONU, delegat de LSUA

Vicepreședinte Educațional – Mihaela CÎRNU, delegată de AS-SAS

Vicepreședinte Dezvoltare Organizațională – Corin MIHUȚ, delegat de OSF | Vlăduț ILIE, delegat de Liga AC

Vicepreședinte Proiecte – Robert CIOCOTOIU, delegat de OSB Timișoara

Vicepreședinte Relații Internaționale – Dragoș DUMITRU, delegat OSUT Cluj

Vicepreședinte Relații Interne – Daniel HOLOCAN, delegat de LSG | Alexandra POPA, delegat de ASFI

Vicepreședinte Relații Publice – Aida OPÎRLESC, delegat de Liga AC | Ioana VASILIEV, delegat de SSFB

Cenzor – Florin VILCEA

2014-2015

Președinte – Cristi POPESCU, delegat de OSUT Cluj-Napoca

Secretar General – Dragoș DUMITRU, delegat de SiSC București

Vicepreședinte Educațional – Iulia POP, delegat de ASPR

Vicepreședinte Educațional – Alexandra LEPĂDATU, delegat de LSG

Vicepreședinte Educațional – Elena IACOBENCU, delegat de LSUMC | Vlad CHERECHEȘ, delegat de OSUBB

Vicepreședinte Dezvoltare Organizațională – Florin VILCEA, delegat de Liga AC

Vicepreședinte Proiecte – Tudor OGNER, delegat de Solidus | Răzvan BALTĂ, delegat de LSFMT

Vicepreședinte Relații Internaționale – Maria NEMEȘ , delegat LSFMPT

Vicepreședinte Relații Interne – Sânziana MARDALE, delegat de LSTGM | Daniel HOLOCAN, degelat de OSUT Timișoara

Vicepreședinte Relații Publice – Andra MICLĂUȘ, delegat de OSF

Vicepreședinte Tineret – Gabriela DELEANU, delegat de ASPSE | Andrei VASILE, delegat de ASCIG

Cenzor – Alina BOSÂNCEANU, delegat de LSUEM

2013-2014

Președinte – Mihai DRAGOȘ, delegat de ASPSE București

Secretar General – Raluca NEGRU/Dragoș DUMITRU, delegat de ASPR Cluj-Napoca/ SiSC București

Vicepreședinte Educațional – Anca MĂRGINEANU, delegat de PHILOS București

Vicepreședinte Educațional – Cristi POPESCU, delegat de OSUT Cluj-Napoca

Vicepreședinte Educațional – Anca BABEȚ, delegat de OSUT Timișoara

Vicepreședinte PR – Brîndușa LUNGU, delegat de SSMI Iași

Vicepreședinte Relații Interne – Sânziana MARDALE, delegat de OSF Cluj-Napoca

Vicepreședinte Relații Internaționale – Andrada OPREA , delegat SiSC București

Vicepreședinte Financiar – Mircea MERIACRI, delegat de ASFI Iași/Andrei PETERI delegat de Liga AC

Cenzor – Delia GOLOGAN

2012-2013

Președinte – Mihai DRAGOȘ, delegat de ASPSE București

Secretar General – Delia GOLOGAN, delegat de OSF Cluj-Napoca

Vicepreședinte Educațional – Anca MĂRGINEANU, delegat de PHILOS București

Vicepreședinte Educațional – Ana-Maria RĂDOI, delegat de LSFETc Timișoara

Vicepreședinte Educațional – Andreea PETRUȚ,delegat de OSUBB Cluj -Napoca

Vicepreședinte PR – Brindusa LUNGU, delegat de SSMI Iași

Vicepreședinte Relații Interne – Mircea MERIACRI, delegat de ASFI Iași

Vicepreședinte Relații Internaționale – Cristi POPESCU, delegat de OSUT Cluj-Napoca

Vicepreședinte Financiar – Edwald GILLICH, delegat de LSFMT Timișoara

Cenzor –Raluca NEGRU, delegat de ASPR Cluj-Napoca

2011-2012

Președinte – Daniela ALEXE, delegat de SiSC București

Secretar General – Mihai DRAGOȘ, delegat de ASPSE București

Vicepreședinte Educațional – Delia GOLOGAN, delegat de OSF Cluj-Napoca

Vicepreședinte Educațional – Maria PĂDURE, delegat de ASER București

Vicepreședinte Educațional – Anca PRISĂCARIU, delegat de LSUMC Constanța

Vicepreședinte Relații Interne – Bogdan MUNTEANU/Patricia COUȚI, delegat de SSMI Iași/OSUBB Cluj-Napoca

Vicepreședinte Relații Internaționale – Teodora TALPEȘ/Cristi POPESCU, delegat de OSUT Timișoara/OSUT Cluj

Vicepreședinte PR – Vlad BOLDURA/Flavia GHERMAN, delegat de LSFETc Timișoara/OSE Cluj

Vicepreședinte Financiar – Andrei CERBU, delegat de LSG Galați

Cenzor – Alin FILIMON, delegat de ASUS Suceava

2010-2011

Președinte – Daniela ALEXE, delegat de SiSC București

Secretar General – Alin FILIMON, delegat de ASUS Suceava

VicePreședinte Educaţional – Maria PĂDURE, delegat de ASER București

VicePreședinte Educaţional – Irina-Maria ENEA, delegat de ASPR Cluj-Napoca

Vicepreședinte Educațional – Anca PRISĂCARIU, delegat de Liga AC Timișoara

VicePreședinte Interne – Daniel ORZA, delegat de LSPV Baia-Mare

VicePreședinte Internaţional – Mihai DRAGOȘ, delegat de ASPSE București

VicePreședinte PR – Cristina Ramona FIT, delegat de OSUT Tmișoara

VicePreședinte Financiar – Dan AVRAM, delegat de OSE Cluj-Napoca

Cenzor – Oana RACHERIU, delegat de LSUMC Constanța

2009-2010

Preşedinte – Cezar Mihai HÂJ, delegat de ASB Iași

Secretar General – Oana RACHERIU, delegat de ELSA București

Vicepreşedinte Educațional – Daniela ALEXE, delegat de SiSC București

Vicepreşedinte Profesional – Valentin OROS, delegat de LSUMC Constanța

Vicepreşedinte Social – Angel CODREAN, delegat de LIGA AC Timișoara

Vicepreşedinte Interne – Cristian PANŢIR, delegat de OSUT Timișoara

Vicepreşedinte Internaţional – Carmen DOBOCAN, delegat de OSUBB Cluj-Napoca

Vicepreşedinte Financiar – Adrian SOCACIU, delegat de OSTL Timișoara

Vicepreşedinte PR – Cristina Ramona FIT, delegat de OSUT Timișoara

Cenzor – Bogdan CARDOS, delegat de OSUT Cluj-Napoca

2008-2009

Președinte – Cezar HÂJ, delegat de ASB IASI

Secretar General – Cătălin APOSTOL, delegat de OCSE București

Vicepreședinte Social – Marius TOMA, delegat de CAST Suceava

Vicepreședinte Educațional – Mihai VILCEA, delegat de LigaAC Timișoara

Vicepreședinte Profesional – Daniela ALEXE, delegat de SiSC București

Vicepreședinte PR – Denisa NICA/Andrei CRĂCIUN, delegat de ASJC București/LSFMT Timișoara

Vicepreședinte Interne – Virgil SMĂRĂNDOIU, delegat de OSUBB Cluj-Napoca

Vicepreședinte Relații Internaționale – Gabriela ANGHEL, delegat de VIP București

Vicepreședinte Financiar – Adrian SOCACIU, delegat de OSTL Timișoara

Cenzor – Mihai CĂLIN, delegat de OSE București

2007-2008

Președinte – Irina TUDOR, delegat de ASFSP București

Secretar General – Cezar HÂJ, delegat de ASB Iași

Prim-Vicepreședinte – Vlad ATANASIU, delegat de OSE

Vicepreședinte Educațional – Bogdan CARDOS, delegat de OSUT Cluj-Napoca

Vicepreședinte Imagine – Bogdan BUTA, delegat de OSUT Cluj-Napoca

Vicepreședinte PR – Ana-Maria BUSONIU, delegat de LASSPRI Sibiu

Vicepreședinte Profesional – Daniel SPOIALA, delegat de CAST SUCEAVA

Vicepreședinte Proiecte – Cristina CRISTEA, delegat de OSE

Vicepreședinte Relații Internaționale – Robert SANTA, delegat de OSUT TIMIȘOARA

Vicepreședinte Relații Interne – Virgil SMARANDOIU, delegat de OSUBB CLUJ

Vicepreședinte Social – Daniel JURAVLE, delegat de LSE IASI

Vicepreședinte Financiar- Marius ECEA, delegat de LSPV

Vicepreședinte Training – Mihai CIOBOTARU, delegat de ASFI IASI

2006-2007

Președinte – Ligia DECA, delegat de LSUMC Constanța

Secretar General – Robert SANTA, delegat de OSUT Timișoara

Prim-Vicepreședinte – Mihai Cezar HÂJ, delegat de ASB Iași

Vicepreședinte Educațional – Vlad ATANASIU, delegat de OSE București

Vicepreședinte Social – Florin BODIN, delegat de LSFMT Timișoara

Vicepreședinte Proiecte – Raul DRENTA, delegat de LSPV Baia-Mare

Vicepreședinte Relații Interne – Ana Maria ROMAN, delegat de LSUA Alba-Iulia

Vicepreședinte Relații Internaționale – Alexandru POP, delegat de OSUBB Cluj-Napoca

Vicepreședinte Imagine – Irina TUDOR, delegat de ASFSP București

Trezorier – Ioana URSU, delegat de OSF Cluj-Napoca

2005-2006

Preşedinte: Viorel PROTEASA, delegat de OSUT Timișoara

Secretar General: Ligia DECA, delegat de LSUMC Constanța

Prim-Vicepreşedinte: Mihai Cezar HÂJ, delegat de ASB Iași

Vicepreşedinte Educaţional: Traian BRUMA, delagat de OSE București

Vicepreşedinte Imagine: Irina TUDOR, delegat de ASFSP București

Vicepreşedinte Proiecte: Florin BODIN, delegat de LSFMT Timișoara

Vicepreşedinte International: Alexandru POP, delegat de OSUBB Cluj-Napoca

Vicepreşedinte Interne: Ana Maria ROMAN, delegat de LSUA Alba-Iulia

Vicepreşedinte Profesional: Vlad MOGOŞ, delegat de SiSC București

Vicepreşedinte Social: Alina MIHALACHE, delegat de LSG Galați

Vicepreşedinte Financiar: Otilia PETCONI, delegat de OSH Timișoara

2003-2005

Preşedinte: Cristi DUMITRU, delagat de LSG Galați

Secretar General: Oana Andreea BOSOI, delegat de AAAPE București

Prim-Vicepresedinte: Angela POP, delagat de LIGA AC Timișoara

Vicepreşedinte Educaţional: Traian BRUMĂ, delegat de OSE București

Vicepreşedinte Profesional: Alin ANDRIEŞ, delegat de ASTEC Iași

Vicepreşedinte Programe: Vlad MOHORA, delegat de SiSC București

Vicepreşedinte Imagine: Eliza-Tatiana DUNA, delegat de LSFETC Timișoara

Vicepreşedinte Interne: Casian GIURGIU, delegat de LSTGM Târgu Mureș

Vicepreşedinte Relaţii Internaţionale: Dinu GHERMAN, delegat de OSUBB Cluj-Napoca

Vicepreşedinte Social: Matei STOICA, delegat de OSUT Timișoara

29 noi 2002 – 22 iul 2003

Președinte – Andrei ROTARU, delegat de LSUEM

Secretar General – Oana BOȘOI, delegate de AAAPE București

Primvicepreședinte – Adina CÎRTOG

Vicepreședinte Educațional – Ciprian BACIU, delegat de OSUT

Vicepreședinte profesional – Cătălin IVAN, delegat de ASTEC Iași

Vicepreședinte intern-național – Dragoș POPA, delegat de LSTGM

Vicepreședinte imagine – Dan TUȘALIU, delegat de OSACE Craiova

Vicepreședinte social – Anghel FICU, delegat de ASTIP Iași

Vicepreședinte programe – Marius STICLARU, delegat de LSFET Timișoara

Vicepreședinte relații internaționale – Laura BELU, delegat de SSE Craiova

Trezorier – Claudia BÂLC, delegat de SSE Cluj-Napoca

Cenzori:
Ioana PĂTRU, delegat de CSE Sibiu
Mihai HROMEI, delegat de LSH
Robert JIGORANU, delegat de LSE Iasi

3 mar 2001 – 29 noi 2002

Președinte – Dan DIACONU, delegat de Liga AC

Secretar General – Iliana ZAMFIRESCU, delegat de ASSP SNSPA București

Vicepreședinte Banat-Crișana – Marius STICLARU, delegat de LSFET Timișoara

Vicepreședinte Muntenia – Ionuț CROITORU, delegat de SSE Craiova

Vicepreședinte Moldova-Dobrogea – Adrian Ionuț CREȚU, delegat de SSSI

Vicepreședinte Transilvania – Marian POP, delegat de LSTGM

Trezorier – Mihai CHISS, delegat de LSFMA Timișoara

Cenzori:
Raluca BORCAN
Cristian DELALAU, delegat de LSUPM Tîrgu Mureș
Oana POPESCU, delegat de ASSSUT

27 dec 1999 – 3 mar 2001

Președinte – Dan DIACONU, delegat de Liga AC

Secretar General – Ciprian DRAGOMIR, delegat de LSUPG

Vicepreședinte – Vladimir POROCH, delegat de SSMI

Vicepreședinte – Adina CÎRTOG, delegat de LSFET

Vicepreședinte – Remu ŞIPOȘ, delegat de LSTGM

Trezorier – Ionuț CROITORU, delegat de SSE Craiova

Cenzor:
Claudia MOLDOVAN, delegat SS “Petru-Maior” Cluj-Napoca
Ionuț ENACHE, delegat de OCSFE București
Cristian MOȘNIANU, delegat de LSUOC

30 mar 1999 – 27 dec 1999

Președinte – Marian COSTACHE, delegat de SLS-UPB

Secretar General – Cosmin GRUESCU, delegat de LSFMT

Vicepreședinte – Dan DIACONU, delegat de Liga AC

Vicepreședinte – Dan ILCUȘ, delegat de LS “Historica” Sibiu

Vicepreședinte – Cristian MOȘNIANU, delegat de LSUOC

Vicepreședinte – Mihai OCNAȘU, delegat de SSUP

ro_RO